.

.

Uberliss Обврзници Поддржувач Боја На Косата Жолта Daffodil Жолта Daffodil

Uberliss Обврзници Поддржувач Боја На Косата Жолта Daffodil Жолта Daffodil

DEN 88.80
Достапност
Залиха

Се Востановуваат Скршени Губење На Обврзници + Депозит Живописни Бои.Полу Трајна Боја, со различни резултати, кои траат до 8 мие.Карактеристики Кокосово Масло & Aloe Vera.Придвижуван од Uberliss Обврзници Третман.НЕ Тестирање врз Животни.Вегетаријанската и без Суровост.Патент Обврзници Боја.Резултати Трае до 8 мие со Uberliss Обврзници Поддржувач Боја.Глутен Слободни.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа