.

.

Плодот на Loom Мажите Рециклирани Вафли Термички долна облека Екипажот Врвот (1 и 2 Пакети)

Плодот на Loom Мажите Рециклирани Вафли Термички долна облека Екипажот Врвот (1 и 2 Пакети)

DEN 290.64
Достапност
Залиха

52% Памук, 48% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Мека мини вафли ткаенина термички долг ракав екипажот деколте, t-shirt направени од U. S. извори памук и рециклиран полиестер.Без разлика дали сте во потрага за базичните топлина, лесни перформанси, или и двете, ова Овошје на Loom Премиум Мажите Термички Екипажот деколте Врвот, секако, ќе се опфатени.Направени од U. S. извори памук и рециклиран полиестер, оваа мажите база слој има големо-слободен опремени стил и е изграден за заштита, перформанси, и најголема удобност кога сте активни на отворено во студени до умерено студени услови.Природните breathability од памук нуди влага-wicking да ги задржи и ќе се исуши, и природни водат нуди флексибилни удобност што не ги ограничите вашите движења.Ткаенината е вафли ткае се создаде мали воздушни џебови кои имаат топлина во близина на телото, и на ребро ракави во зглобовите се обезбеди топлина останува заробена колку што е можно.Дополнителни функции како таг-слободен вратот етикета и рамни шевовите се спречи chafing и го подобрува целокупното удобност.Ова Овошје на Loom Премиум Мажите Термички Екипажот деколте Врвот е-мора да има суштинско значење за вашата зимска гардероба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа