.

.

WskLinft M10A Слушалка со Bluetooth 5.0 Намалување на Шумот Мини Безжична Earpieces за Пренослив Телефон Bluetooth Слушалки за Надворешна Спортски Црна

WskLinft M10A Слушалка со Bluetooth 5.0 Намалување на Шумот Мини Безжична Earpieces за Пренослив Телефон Bluetooth

DEN 316.08
Достапност
Залиха

Bluetooth 5.0 чип носи голема брзина и стабилен пренос, која има силна способност на анти-мешање.Smart-допир операција е лесен за употреба.IPX7 водоотпорен ниво го прави на слушалка може да се користи за спорт, туш, дури и во дождливите денови.CVC8.0 и DSP намалување на шумот технологија донесе одлични стерео и тешки бас звучен ефект.Ергономски во уво дизајн го прави удобен за носење.Направени од премиум ABS и електронска компонента материјал, безжични слушалки е сигурен и издржлив.Должина на полнење кутија е 8cm, ширина е 5cm и дебелина од 3,5 cm.Автоматско на моќ, автоматски спарувањето и конекцијата направи слушалка повеќе погодно да се користи.Тоа е погоден за вас да ги користите за дом, канцеларија, патување, спорт, итн.Точка Име : Безжичните Earphone Material : ABS,Електронски Component Waterproof Одделение : IPX7 Transmission Растојание : 10m Bluetooth Верзија : 5.0 Полнење на Преградата за Батеријата Капацитет : 1200m Ah (Вклучени)Слушалка Капацитетот на Батеријата : 50m Ah (Вклучени)Зачестеност Одговор Опсег : 20-20000 Hz Operation Режим : Smart-Touch Noise Намалување Верзија : CVC8.0, DSPSize Детали : 8см х 5cm x 3.5 cm/3.15" x 1.97" x 1.38" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Полнење Кутија 2 x Безжични Слушалки 1 x Полнење преку USB Кабел 1 x Прирачник за Корисникот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа