.

.

WskLinft S6 SE Автомобил Табла Форма Bluetooth Слушалки TWS 5.1 Безжична Мини Допир, Bluetooth Слушалки Креативни Bluetooth Слушалки, Погоден Како Подарок Црна

WskLinft S6 SE Автомобил Табла Форма Bluetooth Слушалки TWS 5.1 Безжична Мини Допир, Bluetooth Слушалки Креативни

DEN 712.80
Достапност
Залиха

Тоа е дигитален LED smart екранот и држете функција на дизајн што може да господар на Bluetooth моќ информации во секое време, насекаде и лесно може да се управува без мобилен телефон и светлото за дишење го прави да изгледаат кул.Со v5.1 нова надградена чип и 6 D опкружена со стерео звук, полу-во-уво дизајн, што ќе ви овозможи да имаат непречен разговори и јасно повици, што го прави полесно за вас да се носат.Оваа слушалка е направен од висок квалитет на АБС материјал, тоа е издржлив.Должината на слушалка е 4.9 cm, ширина на слушалка е 4.9 cm и висина на слушалка е 3.1 cm.Оваа слушалка е направен од висок квалитет на АБС материјал, тоа е издржлив.Погоден е за трчање, џогирање, пешачење и така натаму.Точка Име : Безжичните Headphones Material : ABSBluetooth : 5.1+EDRCharging Метод : Полнење Кутија : со USB Интерфејс, Слушалки : со Полни Box Earphone Капацитетот на Батеријата : Вграден-во 38m Ah Батеријата (Вклучени)Работењето на Владата : Button Case Дополнителни Трошоци : Околу 3 Times Earphone Време на Полнење : Околу 40 Minutes Charging Кутија Време на Полнење : Околу 2 Hours Rechargeable Случај Капацитетот на Батеријата : Вграден-во 200m Ah Батеријата (Вклучени)Слушалка Издржливост Време : Околу 3 Hours Size : 4.9cmx4.9cmx3.1cm/1.93inx1.93inx1.22in Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 2 X Earphones1 X Полнење Case1 X USB Полнење Cable1 X Прирачник за Корисникот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа