.

.

NikoMaku Мотоцикл Bluetooth Слушалки Шлем Слушалки со Bluetooth Шлем Слушалка Звучници Спогодба за Шлемови Безжични Слушалки со Микрофон Звучен Систем за Мотор 0.27 Silm

NikoMaku Мотоцикл Bluetooth Слушалки Шлем Слушалки со Bluetooth Шлем Слушалка Звучници Спогодба за Шлемови Безжични

DEN 623.76
Достапност
Залиха

[ТЕНОК ДИЗАЈН] слушалката е само 0.27 инчи тенка, потенка отколку кои било други слични производи.Супер удобно да се носат!. [DENOISING & ЕХО ОТКАЖУВАЊЕ] Со користење на windproof и бучава поништување технологија овој слушалки обезбедува јасен звук и висококвалитетен стерео музика. [ДОЛГО РАБОТНО ВРЕМЕ] Со користење на интегрирана батерија Li-ion батерии, уредот има долго стенд-страна и работното време.Стенд-бај време може да трае и до 70 часа.Работното време е до 7 часа. [ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] Со кука&циклус на слушалки може да биде инсталиран во шлем и ќе биде совршено да се вклопи со вашиот шлем.Тоа трае само неколку минути да се постави и не треба повеќе време за одржување. [BLUETOOTH 4.0] ООП Bluetooth 4.0 чип го задржува слушалки поврзани на телефонот.Тоа овозможува ефикасен и удобен комуникации за време на јавањето.одговор/ одбива/ крај/ dial назад телефонски повици.контрола на музиката играње (play, pause, следната песна).up/ низок волумен. 1*Шлем Bluetooth Слушалки. 1*Полнење USB Кабел. 1*Прирачник За Корисникот. 4*Велкро Кука.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа