.

.

18 Мрежи Помине Фолија Снегулки, EBANKU Holographic Помине Фолија Снегулки Confetti Сјајот на Злато Сребро, Светкава Хром Снегулки за Помине Уметност Декорација Смола Занает

18 Мрежи Помине Фолија Снегулки, EBANKU Holographic Помине Фолија Снегулки Confetti Сјајот на Злато Сребро, Светкава

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Пакет Содржина : 3 кутии од сјајна нокти фолија сјајот снегулки.Со доволно варијанти и различни ефекти, прави вашите нокти благородна, згодна и модерен.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти и да уживате во вашето DIY помине уметност.Holographic Помине Фолија Снегулки : Секој вид на фолија сјајот се спакувани во еден поединечно мрежа и вие не мора да се грижите за мешање на sequins заедно.На holographic сјајот ќе додадете блескави ефект на вашите нокти дизајн.Сјајна & Луксузни Ефект : Овие нокти platinum сјаат се богати со боја, сјајна и луксузен, и лесен за употреба.Тие ќе ги преземат на вашиот темперамент на едно ново ниво.Надградба на вашиот ноктите уметност резерви сега!.Премиум Материјали : Фолија помине сјајот фрагменти се направени од метални фолии дека е супер меки, лесно да се искинале и втиснати во чип, блескава, убава и шик, им даде повеќе шармантна чувства кон вашиот помине уметност.Широка Примена : Можете да го користите искра помине фолија сјајот на ноктите, лице, коса и тело.Кога се гледа на нив од поинаква светлина и агли, тие ќе се покаже сјајни бои, што ви особено сјајна и дефинитивно може да биде партија кралица.EBANKU 3 Кутии Искра Помине Фолија Сјај за на доградба на Акрилни нокти, Сјај Лицето Тело Козметички.Спецификација : .Предмет Тип : Помине Уметност Фолија Блеска.Боја : Како на сликата покажува.Ефект : Holographic,Shinny.Количина : 3 Кутии.Пакет Содржина : . 3 x Помине Уметност Сјајот Снегулки.Функција : . 1.Луксузен и благородна помине декорација ќе се направи што повеќе ценети. 2.Погоден за домашни помине уметност за да се создаде свој стил или употреба на професионална нокти салон. 3.Освен ноктите, тоа исто така може да се користи на коса, лице, тело. 4.It' s прилично избор да се користи за DIY смола занает, телефон случај дизајн и така натаму. 5.Погоден за сценски изведби, дипломирањето партии, пантомимичари страни, итн.Како да го Користите : . 1.Нанесете слој на база на грб. 2.Лек под УВ светлина или LED светло. 3.Се применуваат шарени гел лак ви се допаѓа.( Не целосно да се излечи!). 4.Се применуваат на ноктите фолија снегулки на ноктите и ја излечи целосно. 5.Печат со јасна врвот грб, и лек за подолго чување. 6.Завршена!.Answer : ___________________________ Note : . 1.Поради разликата помеѓу набљудувачите, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 2.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-2mm.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа