.

.

Blackhead Вакуум Смена Акни Смена,Лицето Пора Чистење Електрични Акни Comedone, 3 Прилагодливи Вшмукување Моќ, USB Полнење, LED Екран Blackhead Extractor Алатка за Жени и Мажи

Blackhead Вакуум Смена Акни Смена,Лицето Пора Чистење Електрични Акни Comedone, 3 Прилагодливи Вшмукување Моќ,

DEN 359.76
Достапност
Залиха

Подобрување на кожи виталност, ја зголемуваат еластичноста, повеќе radiant Silicone Кружни Сонда : Нежно за чувствителна кожа избегне црвенило и алергии.Длабочина отстранува масло, нечистотии и честички прашина во голем затнат порите; да се Отстрани blackheads, масти и акни; тоа исто така може да се зголеми циркулацијата на крвта и еластичноста на кожата, разлиствам мртвите кожата, стегната.Прекинете да го користите за 5-10 минути и кожата ќе се опорави.Прекинете да го користите за 5-10 минути и кожата ќе се опорави.Поместете го уредот визуелно во една насока (не се повлече на кожата е премногу тешко) и да не остане на повеќе од 2 секунди.Ниво 3 (Сува режим) : Погоден за мрсна кожа, што се користи за да се елиминира blackheads, акни, тврдоглави, итн.Големи кружни сонда : силна вшмукување, го подигнува и го стимулира микро циркулацијата и циркулацијата на крвта за да се стегне на кожата.Ние препорачуваме почнувајќи со мала сонда за да се избегне оштетување на кожата.После многу експерименти, 60kpa е вшмукување држава на повеќе погоден за кожата.Бидејќи производот се користи вакуум вшмукување да се отстрани blackheads, кожата станува црвено за време на употреба.Силиконски Кружни Сонда : Нежно за чувствителна кожа избегне црвенило и алергии.????2021 НАЈНОВАТА ТЕХНОЛОГИЈА BLACKHEAD ВАКУУМ - во Споредба со моделот пора вакуум (5 стариот сонди, остар дното), Binecer претрпе нов надградба, на вшмукување е повеќе стабилен и силен, и 5 MP HD камера се додава за да ви овозможи јасно да се набљудуваат blackheads, whiteheads, мртвата кожа, маст отстранување ефект.Криви Сонда : криви форма се приспособува на нашето лице структура, полесно да ја користите.Мали Кружни Сонда : Вшмукување е умерен, пониски вшмукување за кожата-чувствителна кожа и акни.Кој ви овозможува да се отвори порите пред вшмукување и направи порите заострените по аспирација, ќе имаат можност да го користите уредот насекаде, во секое време, веќе не треба топли крпи.Активирајте топла режим, се отвори порите брзо, омекне blackheads, забрзување на отстранување на нечистотии на дното на кожата, ја прават нафта дамка почиста, која ја промовира вкупно апсорпција на производи за нега на кожата .USB полнење, на blackhead смена вакуум може да биде целосно наполнета во околу 2-3 часа и се користи за 20 пати, откако ќе бидат целосно наполнета.Поместете го уредот визуелно во една насока (не се повлече на кожата е премногу тешко) и да не остане на повеќе од 2 секунди. 3 Прилагодливи вшмукување сила со копчето Дизајн : .Овална Сонда : Сонда со микро-влечење ефект, мазни површини, со фини линии, вклучувајќи ги и аглите на очите и устата, да се стимулира циркулација на крвта за да се спречи wrinkles Curved Сонда : криви форма се приспособува на нашето лице структура, полесно да ја користите. 42 ° C hot thermostatic компресира (Топла mode) - за Брзо отворање на порите и омекнување blackheads, да ви помогне да си го цица blackheads и длабоко чистење pores33 Прилагодливи вшмукување сила главата, вакуум на blackheads целосно : . 3 Прилагодливи вшмукување сила со копчето Дизајн, вшмукување сила од ниво 1 во ниво 3, максимално вшмукување на сила е до 60kpa.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа