.

.

LED Маса Светилка со Безжичен Полнач, Око-се Грижат Биро Светлина Dimmable со 1 Полнење преку USB Порт 5 Осветлување Режими 10 Нивоа на Осветленост за Поддршка на Допир се Ко?

LED Маса Светилка со Безжичен Полнач, Око-се Грижат Биро Светлина Dimmable со 1 Полнење преку USB Порт 5 Осветлување

DEN 695.76
Достапност
Залиха

????【Маса Светилка со Безжичен Полнач】 Ова доведе маса светилка комбинира читање светилка и безжичен полнач за да ја задоволат потребата на биро за осветлување и мобилен телефон полнење.Табела светилка има вграден Чи безжичен полнач и дополнителни полнење преку usb порт може да се наплаќаат чи-вклучете телефони и други уреди без набавка на дополнителни полначи и да се намали употребата на енергија места. ????【Светлината Прилагодливи Допир Светилка】На маса светилка користи високо-квалитетни LED светилка монистра да се обезбеди 3000~6500 K мека и униформа светлина за да се избегне повеќе сенки и искри.Тоа е 5 режими од кул бело светло, топла жолта светлина со 10 нивоа на осветленост на вредноста.Можете слободно да ја прилагодите светлината и бојата на температура од страна на допир сензор според различни места. ????【Читање на Владата & Мемориска Функција】 Оваа модерна маса светилка има читање и автоматско светлина-оф режими.Читање на владата : Тоа може да се обезбеди стандард професионална читање осветлување на животната средина со еден допир.Твоите очи, не ќе замор лесно, дури и по долги часови на работа или студирање.LED биро светлина ќе се сеќавам на последниот користи светлината, што е погодно за следната употреба без прилагодување тоа повторно. ????【Мулти-агол & Свитлива Табела Светилка】90° количка за рака дизајн и 160° прилагодливи LED глава , можете да флексибилно прилагодување токму позиција да го осветлите соодветна област.Покрај тоа,виткање маса светилка е повеќе погодна за чување.Тоа лесно може да се чуваат во фиока за да зачувате простор и одржување на биро уредната. ????【Времето Функција & По Продажбата на Услугата】 светлината автоматски ќе се исклучи по 45 минути за да се спречи вас од заборавајќи да го исклучите светлото кога спиеш.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение во рок од 24 часа, 30 дена безусловна наплата и 12 месеци гаранција.LED маса светилка има 30 високо квалитетна светилка монистра, 5 осветлување сцени со 10 нивоа на осветленост.Оваа маса светилка има вграден сензор за контрола ви овозможува лесно и брзо да се прилагоди на светлина што сакате.Безжични полнење маса светилка може да се наплатат сите чи-им овозможи на мобилен телефон.Биро светилка со полнење преку usb порт ви овозможува да ја полните вашиот паметен телефон или други уреди кои не се компатибилни со безжично полнење.Тоа е идеален за употреба во канцеларии, студии, универзитетот спални, итн.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа