.

.

Подароци & Оркестарот Селски Старо Време Земјата Продавница Дрвени Птица Куќа

Подароци & Оркестарот Селски Старо Време Земјата Продавница Дрвени Птица Куќа

DEN 694.08
Достапност
Залиха

Прекрасен и реални земја продавница figural birdhouse.Whimsical и шарени земјата тема градина оркестарот објект.Мулти-боја заврши со сложена детали.Место на штандот или суспендира од дрво.Прекрасен подарок идеја за вашите пријатели.Уморни патниците ќе најдете добредојдовте засолниште во овој чуден одмор место!Умно детални право надолу до бали сено, оваа реална минијатурни им оддава почит на рустикален шарм на старите време земјата продавница.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа