.

.

НБА Мажите Службен 59FIFTY Вградена Капа

НБА Мажите Службен 59FIFTY Вградена Капа

DEN 718.80
Достапност
Залиха

100% Полиестер.опремени затворање.Нова Ера во НБА 59 FIFTY Вградена Капа.Официјално Лиценцирани.Воскресна Вез на Полиестер Ткаенини.Тимот Лого на Предната страна.НБА Логото на Опремени Назад.Нова Ера е НБА Службен Тим Боја 59 FIFTY е остар изглед капа дека карактеристики на вашиот омилен тим е основно бојата на иконите Нова Ера вградена капа.Тимот лого на предната страна на шапка и НБА логото на грбот, и воскресна везови.НБА Службен Тим Боја 59 FIFTY е изработен од полиестер и доаѓа во опремени големини се движат од 6 7/8 до 8 што го прави возможно за сите фанови да се поддржат нивниот омилен тим!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа