.

.

Bomex Научни 1000ml Стакло Beaker 3.3 Borosilicate Стакло Двојна Скала за Дипломираните

Bomex Научни 1000ml Стакло Beaker 3.3 Borosilicate Стакло Двојна Скала за Дипломираните

DEN 287.76
Достапност
Залиха

100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Нашата пакет содржи 1pcs 1000ml borosilocate стакло beaker.Ние сме главно обезбедување на највисок квалитет на производот, ако тие се за било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите задоволство.Borosilicate Стакло : Нашата стакло beakers направен од високо-квалитет издржлив материјал за долготрајна употреба, цврсти доволно.Одлично за вашата секојдневна употреба.Стакло Beaker 1000ml : Постојат различни спецификации во чаша за мерење.Високо квалитетен материјал може да се обезбеди долготрајна употреба.Тешки-должност Beakers : Висока светлина, топлина и висока температура отпор, добра хемиска отпорност, добра термичка стабилност.Тешки еднократно, ќе не е лесно да се загрози.Лесен за Користење : Со завршувањето на студиите, за да го прочитате усогласување на содржината и етикетирање област.Добра за почетници или професионална употреба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа