.

.

1961 Topps # 407 Бејзбол Возбудливиот Џек Chesbro New York Yankees (Бејзбол Картичка) ВФ Yankees

1961 Topps 407 Бејзбол Возбудливиот Џек Chesbro New York Yankees (Бејзбол Картичка) ВФ Yankees

DEN 180.00
Достапност
Залиха

Сликата прикажана е вистински скенирање на картичка ќе биде прима.Мора да се има за секој Џек Chesbro фан!.Одлично за било New York Yankees колектор.Ние сме #1 продавачот на гроздобер карти онлајн, Деканот на факултетот за Картички има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар.Еден Превозот Бесплатно - Без разлика колку картички - И повеќето наредби брод истиот ден!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа