.

.

Hermitshell Патување Случај за AUKEY 20000mAh Преносни USB Полнач C Моќ Банка PD

Hermitshell Патување Случај за AUKEY 20000mAh Преносни USB Полнач C Моќ Банка PD

DEN 215.76
Достапност
Залиха

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Направени за да ги собере AUKEY 20000m Ah Преносни USB Полнач C Моќ Банка PD.Материјал : ЕВА ; Боја : Црна; Внатрешна големина на : 7.2*2.8*1.8 (L*H*W) инч.За продажба е случај само (уред и додатоци се продаваат посебно).Hermitshell Патување Случај за AUKEY 20000m Ah Преносни USB Полнач C Моќ Банка PD.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа