.

.

#1 Најдобар Квалитет Дрво Завртка Асортиман Комплет, 240 Парчиња

1 Најдобар Квалитет Дрво Завртка Асортиман Комплет, 240 Парчиња

DEN 335.76
Достапност
Залиха

Се користи за многу дрво работни места.Различни 18 големини за да одговараат на вашите потреби.Се користи за прикачување на предмети да се тврди или меки шумата.Доаѓа во рака Пластични организатор случај со големина прегради за лесни за складирање.За комплетна листа на она што комплет вклучува проверете 2 слика.Стил : Дрвени Завртки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа