.

.

Премиер-Линија MP10736 Base Завртки, 6 x 1-5/8 Инчен, Груб Навој, Филипс Диск, Рамна Глава, Пакување од 250, 250 Парче

Премиер-Линија MP10736 Base Завртки, 6 x 1-5/8 Инчен, Груб Навој, Филипс Диск, Рамна Глава, Пакување од 250, 250

DEN 235.20
Достапност
Залиха

Дизајниран за употреба со base/sheetrock/wallboard инсталации, но се користи како повеќенаменски fastener за множествата на проекти. #6 x 1-5/8 инчи.Црна фосфат заврши.Метал сврзувачки елементи.Филипс се вози со рамна глава и остри лесно да се започне поени.Овие base завртки се изработени од метал и да дојде во црна фосфат заврши.Функцијата Филипс дискови, рамни глави, и остар лесно да се започне поени.Овие сврзувачки елементи се дизајнирани за употреба со base, sheetrock и wallboard инсталации, но тие најчесто се користи од страна на многу како повеќенаменски fastener на избор за множествата на занаети, поправка и нови градежни проекти.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа