.

.

Rustark 280-Компјутери [#7 5/8 да 2-1/2] Филипс Bugle Главата Крупни Тема Base Завртка Само Тапкање Дрвени Завртки Асортиман Комплет Идеален за Base Sheetrock - Цинк Позлатен Јаглероден ?

Rustark 280-Компјутери [7 5/8 да 2-1/2] Филипс Bugle Главата Крупни Тема Base Завртка Само Тапкање Дрвени Завртки

DEN 335.28
Достапност
Залиха

✿【РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ】 пакетот содржи 280pcs дрвени завртки, тоа е поделен на 7 различни најчесто користените димензии во различни должини, вклучува : #7 x 5/8"-16mm, #7 x 3/4"-20mm, #7 x 1"-25мм, #7 x 1-1/4"-30мм, #7 x 1-5/8"-40mm, #7 x 2"-50mm, #7 x 2-1/2"-60mm, овие димензии ќе донесе лесен избор кога ќе се дупчење и затегнување. ✿【ЗАВРТКАТА КОРИСТИ】 Дрво завртки примарно се користи за машини за двете затворен и отворен, и може да се користи за инсталирање на base во куќи, згради и канцеларии, тие имаат остар точки кои можат да пирс преку base. ✿【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】 Високо-квалитетни colorized цинк позлатен површината само-прислушување завртки кои се изработени од картон челик, трајни и здрав, висока во сила, не-deforming, цинк позлатен може да се подобри способноста за отпорност на корозија и анти-корозија, тоа може да биде резервирана за долгогодишни. ✿【ЛЕСНО ДА се НОСАТ】 Доаѓаат со пластични трајни транспарентна кутија, кои имаат доволно простор да ги сместат сите дрвени завртки, кутијата имаат многу lattices, овие големини дрво навртки може да бидат задржани различни lattices според нивните големини, тоа е многу погодно за вас да се изберат соодветни димензии, лесна за носење, можете да ги оцртува вашите производи и услуги во секое време и насекаде. ✿【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】 Ние ќе ви обезбедиме со сигурен по-продажбата на услугата.Ако имате било какви прашања со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, јас ќе ви одговори во рок од 12 часа и ние ќе ви ги реши за вас наскоро.Ве молиме да го поставите вашето срце и на одмор да го купите.Спецификации : -Вози Тип : Philips вози -Раководител стил : Bugle глава -Материјал : Јаглероден Челик Цинк Позлатен -Количина : 280-компјутери -Боја : Жолта -Должина вклучува : #7 x 5/8"-16mm, #7 x 3/4"-20mm, #7 x 1"-25мм, #7 x 1-1/4"-30мм, #7 x 1-5/8"-40mm, #7 x 2"-50mm, #7 x 2-1/2"-60mm Главна Карактеристика : Дрвени завртки примарно се користи за машини и внатрешна и надворешна. Доаѓаат со пластични трајни транспарентна кутија, кои имаат доволно простор да ги сместат сите дрвени завртки. Високо-квалитетни colorized цинк позлатен површината само-прислушување завртки кои се изработени од картон челик, трајни и здрав, висока во сила, не-deforming.Пакетот вклучува : #7 x 5/8"- 16mm-60pcs #7 x 3/4"- 20mm-50pcs #7 x 1"- 25мм-50pcs #7 x 1-1/4"- 30мм-40pcs #7 x 1-5/8"- 40mm-30pcs #7 x 2"- 50мм30pcs #7 x 2-1/2"- 60mm20pcs 280 Pcs во вкупно Предупредување : производот имаат остри дел, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа