.

.

275 Количина #6 x 1-1/4 Sheetrock Base Завртки - Филипс Bugle Главата w/Груб Навој (BCP433)

275 Количина 6 x 1-1/4 Sheetrock Base Завртки - Филипс Bugle Главата w/Груб Навој (BCP433)

DEN 252.00
Достапност
Залиха

Црна фосфат заврши кој нуди подобра отпорност на корозија од најчесто се произведени црна оксид.Крупни теми за да се обезбеди гипс одбор да studs.Филипс Главата #2 Диск.Пакет се вклучени 275 премиум завртки - 1 Фунта.Идеален за base, дрво, и други материјали.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа