.

.

215 Количина #8 x 1-1/4 Sheetrock Base Завртки - Филипс Bugle Главата w/Груб Навој (BCP438)

215 Количина 8 x 1-1/4 Sheetrock Base Завртки - Филипс Bugle Главата w/Груб Навој (BCP438)

DEN 276.00
Достапност
Залиха

Црна фосфат заврши кој нуди подобра отпорност на корозија од најчесто се произведени црна оксид.Крупни теми за да се обезбеди гипс одбор да studs.Филипс Главата #2 Диск.Пакет се вклучени 215 премиум завртки - 1 Фунта.Идеален за base, дрво, и други материјали.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа