.

.

JUIDINTO Цинк Base Подлога со Завртки Само за Дупчење Шупливи Ѕид Подлога M4.2 Прислушување Завртки Асортиман Комплет,120 компјутери

JUIDINTO Цинк Base Подлога со Завртки Само за Дупчење Шупливи Ѕид Подлога M4.2 Прислушување Завртки Асортиман Комплет,120

DEN 1624.80
Достапност
Залиха

Цинк умре-фрлија дизајн за максимална издржливост, виси до 50 кг.Длабоко тема дизајн обезбедува силен ангажман во 3/8", 1/2" или 5/8" гипс wallboard.Вежба точка пред-вежби прецизни дупка во дрво или двојно base итн.Не дупка подготовка се потребни.Широка примена за бесење бања и кујна додатоци, shelving, светлосни тела, огледала, слика рамки, и повеќе.Пакетот вклучува : 60 x цинк подлога со 60 x М4 Филипс завртки, 1 x чување.JUIDINTO 120pcs Цинк Base Подлога со Завртки Само Асортиман Комплет вклучува 60 x цинк подлога со 60 x Филипс рамна глава само-прислушување завртки.Дури и во груби средини (како што се високи температури, ладно време), тие секогаш се уште продолжат да работат.Спецификации : .Количина : 60pcs Цинк подлога, 60pcs M4.2 X30 Филипс рамен само-прислушување завртки.Материјал : Подлога се направени од цинк и прислушување завртки се направени од нерѓосувачки челик.Совети : .Вежба точка пред-вежби прецизни дупка во дрво или двојно base итн.Не дупка подготовка се потребни.Подлога се идеални за base, празен ѕид, бетон, тула, и wallboard, итн.JUIDINTO цинк сидро и само-прислушување завртки асортиман комплет се идеални за многу намени : .Се работи за виси до електрични тела, завеса прачки, дома декор, ТВ месеци, кујна додатоци, уметнички дела, бања прибор, слика рамки, полици, кука за инсталација, итн.Широко се користи во вашата домашна декорација за да го направат вашиот живот топло и посреќни!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа