.

.

Вибрации Јазик Studs За Жени Мажи Мешани Бои Пирсинг Титаниум Челик Kpop Goth Едноставна Панк Кул Јазик Студ За Тинејџерите Eboy Egirl

Вибрации Јазик Studs За Жени Мажи Мешани Бои Пирсинг Титаниум Челик Kpop Goth Едноставна Панк Кул Јазик Студ За

DEN 287.76
Достапност
Залиха

ДИЗАЈН Овој стилски и уникатен јазик studs е дизајниран од страна на чекан ,посебно бодликава вибрации дизајн го прави вас се возбудени,лесен,лесно да се стави на и полетување,ќе изгледаат кул ,кога ќе го носат овој јазик studs.ГОЛЕМИНА На kpop чекан вибрации јазик studs должина : инчи( cm), Големина : инчи* инчи( mm* mm).МАТЕРИЈАЛ Направен од високо-квалитет на титаниум челик, не рѓа,а не промена на боја, цврсти, трајни, ниска одржување, противалергиски, олово-слободни и без никел.КАКО ПОДАРОК-Ова трендовски чекан вибрации јазик studs е особено погоден за најдобрите пријатели,братче,eboys,egirls, дечко,девојка,сестри,соученичка,како роденденски подарок, спомен подароци, нова година подароци, пријателски подарок.JEMANT УСЛУГА Наплата или замена во рок од 90 дена, за каква било причина.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние сме среќни да ви помогнат.Jemant : Ние се направи секое парче на накит со срцето, се рачно изработени, фина изработка, имаме строга квалитетот на инспекцискиот тим, само за да ја добиете вашата задоволни насмевка.Име На Производ : Чекан Вибрации Јазик Studs Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Стил : Трендовски,Панк,Кул.Должина : инчи( cm) Големина : инчи* инчи( mm* mm) Пакување Листа : 1* Чекан Вибрации Јазик Studs 1*Подарок Кутија Зошто да Изберете Jemant не ' Рѓосувачки Челик Накит? 1) Прифатлива : не ' Рѓосувачки челик накит е полесно да се добие и да се поевтини од скапи парична казна накит.Не се грижите за губење. 2)Ниска Одржување : не ' Рѓосувачки челик накит бара малку или без одржување за да се задржи во потрага на нови.Тоа ќе го задржи својот сјај со повремени чистење со благ детергент. 3)Издржливост : Нерѓосувачки челик не се применува.Тоа е високо отпорна на гребење, rusting и tarnishing.Тоа е во состојба да издржи многу се носат и солза.Тоа?s добар избор за накит кој ќе се носи за долго време. 4)Противалергиски : Сите не ' рѓосувачки челик jewelries се Никел слободни, Доведе слободни и Хром слободни.Така не ' рѓосувачки челик накит е хипоалерген што го прави одличен избор за некој чија кожа е осетлива на метал.Се разбира ,Тоа нема да се претвори вашата кожа зелена или било која друга боја. 5) Повод : не ' Рѓосувачки челик накит е погоден за повеќето прилики.Не постојат ограничувања.Можете да го носат дури и кога капење или пиење.Не е тоа кул?Тоа, исто така, изгледа многу машки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа