.

.

2-Pack Рака на Рака за полнење за Motorola Симбол MC70 MC75 MC75A бар-код Скенер Мобилен Компјутер

2-Pack Рака на Рака за полнење за Motorola Симбол MC70 MC75 MC75A бар-код Скенер Мобилен Компјутер

DEN 806.40
Достапност
Залиха

2-Pack Рака на Рака за полнење за Motorola Симбол MC70 MC75 серија рачни мобилен компјутер.Нови резервни делови.Оваа кожа за на рака на рака обезбедува додаде безбедност од случаен капки на MC70 MC75 Серија додека се движите.Компатибилност : се вклопува сите MC70 MC75 мобилни компјутери, MC70 MC7004 MC7090 MC7094 MC7095 MC75 MC75 A MC75 A0 MC75 A0-РК MC75 A6 MC75 A8 MC7506 MC7596 MC7598. Пакување листа : 2-pack MC75 рака ремени, како што е прикажано во слика, преполна со кафена хартија плик.Се грижи слободен набавка : 30 дена политика на враќање.На секое прашање, пред или по купувањето, само се чувствуваат слободни да не контактирате за техничка поддршка. 2-Pack Рака на Рака за полнење за Motorola Симбол MC70 MC75 MC75 A Серија Мобилен Компјутер Баркод Скенери.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа