.

.

Kastar LTD2 USB Батеријата е Апарат Компатибилен со Motorola 21-62606-01 Симбол 21-62606-01 BTRY-LS34IAB00-00 Зебра-апарат KT-BTYMT-01R HBM-LS3478 SY34L3-D Ласерски Скенер Батеријата

Kastar LTD2 USB Батеријата е Апарат Компатибилен со Motorola 21-62606-01 Симбол 21-62606-01 BTRY-LS34IAB00-00 Зебра-апарат

DEN 383.76
Достапност
Залиха

Може да се наплаќаат 2 батерии во исто време, Може да ја промените плоча за полнење на различни батерии.Лесен за носење, Полнач на Текст : 5 V 2-3А 15 W; Излез : 4.2 V 800m A(x1) 800m A(x2).Интелигентни LED USB двојна полначот прикажува статусот на полнење и капацитетот на батеријата.Повеќе полнење опција, Микро USB влез и Тип-C текст, доаѓаат со Микро USB-кабел.Топло Потсетник : Може да го користите "Ctrl" + "F" лесно може да го најдете вашиот модели 1. Компатибилен со скенер батеријата модели : Motorola 21-62606-01 Симбол 21-62606-01 BTRY-LS34 IAB00-00 Зебра-апарат KT-BTYMT-01 R HBM-LS3478 SY34 L3-D 2. Компатибилен со ласерски скенер модели : Motorola MT2000 Motorola MT2070 Motorola MT2090 Симбол DS3478 Симбол DSS3478 Симбол LS3478 Симбол LS3478 ER Симбол LS3578 Симбол XS3478 Симбол NGIS Зебра MT2000 Зебра MT2070 Зебра MT2090 Honeywell 8800.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа