.

.

GAXI Батеријата за CipherLAB 8000, 8200, 8230, 8300, КПТ-8300 Замена за CipherLAB бар-код Скенер Батеријата

GAXI Батеријата за CipherLAB 8000, 8200, 8230, 8300, КПТ-8300 Замена за CipherLAB бар-код Скенер Батеријата

DEN 839.76
Достапност
Залиха

Параметри : Li-ion 3.7 V 1300m Ah, Cipher LABBarcode Скенер Батеријата.Сертификати : ISO9001, Ro HS, FCC, CE, CB.Услуги : Една Година Гаранција, 24 часа услуги на клиентите.Четири-насочно избалансирани шант технологија.Двоен слој ion циркулација технологија.Dual технологија заштита, стабилност и издржливост.Димензија : 52.93 x 38.21 x 8.02 mm.Камерон Кинеско создадени еднакви или повисоки капацитет од оригинални произведени батеријата за да ги исполни клиент побарувачката на технологија уред.Одговара Модел Листата : Cipher LAB 8000 Cipher LAB 8200 Cipher LAB 8230 Cipher LAB 8300 Cipher LAB КПТ-8300 Part Number List : BA-80 S1 A2, KB1 B371200005 Details : Тип : Li-ion Capacity : 1300m Ah / 4.81 Wh Voltage : 3.7 VTIPS : новата батерија треба да се полнат 3-4 пати и се обвинети за 6-8 часа за целосно да го активирате батеријата за најдобри перформанси.Ако имате било какви прашања во врска со батерии, ве молиме да бидат слободни контактирајте со нас.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа