.

.

Виножито Балон Гарланд Лак за Полнење, 134 Парчиња/Пакет Избрани Бои Латекс Confetti Балони за Карневалот Циркус Fiesta Свадба Бебе Туш Годишнината Роденден Декорации

Виножито Балон Гарланд Лак за Полнење, 134 Парчиња/Пакет Избрани Бои Латекс Confetti Балони за Карневалот Циркус

DEN 431.76
Достапност
Залиха

Преполн балони може да биде лесно да се појави.За да се избегне гушење или други опасности, на децата не им е дозволено да го користите овој производ без надзор.Балон лак за полнење е преполна рачно.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви проблеми во врска со нашата виножито балон лак за полнење, нашата по-продажбата на тимот ќе се реши за вас.Тие се безбедно да се користи и играле околу деца над 8 години.Нашите виножито балон лак е идеална декорација за Карневал, Циркус, Fiesta, Свадба, Бебе Туш, Годишнина и Роденден.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа