.

.

4 Парчиња Летање Фабрика Пенкало Игри Пенкало Прст Пен се Врти Мо со Пондерираниот Топката Прст Ротирачки Пенкало за Мозокот-обука Ослободување Притисок за Тинејџ?

4 Парчиња Летање Фабрика Пенкало Игри Пенкало Прст Пен се Врти Мо со Пондерираниот Топката Прст Ротирачки Пенкало

DEN 311.76
Достапност
Залиха

【Она што Ќе Добиете】—пакетот доаѓа со 4 парчиња на предење пенкала во разни бои, сина, црна, црвена и сребрена; и доволно количини се доволни за да ги задоволат вашите користат различни потреби и замена.Овие ниско-клуч класичен бои и кул дизајн го прават овие фабрика пенкала полна со мистерија и многу привлечни. 【Квалитетен материјал】—барел и совет на фабрика пенкала се направени од високо квалитетни материјали, а има алуминиумска легура динамична рамнотежа поддршка прстен во средината на пен тело, што го прави фабрика пенкала многу светлина, силни и практичен, лесен за да ги ротира, така ви дава добра искуство. 【Се намали притисокот】—Фабрика пенкало игра може да ви помогне да се олесни притисокот на работа и живот, или да се помине слободното време.Во прилог, кога практикување пен-вртење, можете да го подобрите флексибилноста и координацијата на прстите, вежба вашата мозокот моќ, и да се подобри вашата концентрација, меморија и способност за учење. 【Лесен за употреба】—На алуминиум легура динамична рамнотежа поддршка прстен во средината на пен модул може да ви помогне во изучувањето на рамнотежа.Двете страни се опремени со нерѓосувачки челични топки и алуминиумски легури рамнотежа прстени за подобрување на стабилноста, која може да ве направи лесно да се претвори пенкало, и тоа е исто така многу погоден за почетници. 【Одличен Подарок】—Овие се врти пенкала се погодни за луѓе од различни возрасти, и тоа е исто така забавно и внимателен подарок.Можете да ја даде на нив, кога нивниот роденден или празник доаѓа, така што тие можат целосно да се чувствува радост на движење на прстите.Јас верувам дека тие ќе се допаѓа многу.Овие ниско-клуч класичен бои и кул дизајн го прават овие фабрика пенкала полна со мистерија и многу привлечни.Спецификации : Боја : Црвена, Црна, Сина, Сребрена Материјал : ABS, TRP мека гума, алуминиум легура Големина : 21.5 cm/8.46 инчен Пакетот вклучува : 4 x Врти пенкала Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа