.

.

8 Парчиња Balaclava Лицето Маска УВ Заштита од Сонце Полно Лице Опфаќа Унисекс Windproof Ски Balaclava

8 Парчиња Balaclava Лицето Маска УВ Заштита од Сонце Полно Лице Опфаќа Унисекс Windproof Ски Balaclava

DEN 446.16
Достапност
Залиха

Еластична затворање.Она што ќе добиете : ќе добиете 8 парчиња на balaclava лице опфаќа во целост, вклучувајќи ги и 5 парчиња од цврсти бои и 3 парчиња маскирни бои, доволни количини може да ги исполни вашите различни појавување и замена на потребите, исто така можете да ги споделите со вашите семејства или пријатели; Имајте на ум; ве молиме да се мијат и се исуши пред да ја носи.Удобно да се носат : изработени од полиестер ткаенини, нашата целосна лице опфаќа допир толку мека, дише и влага-wicking, убаво печатени со светли бои без исчезнува лесно, лесни и лесни, нема да се чувствуваат секое оптоварување при користење, трајни и удобно за вас да се носат.Практичен додаток : на windproof ски лице облека е многу погодна за летен употреба, иам добар пот апсорпција и може да направи да се чувствувате кул додека го носи, можете да го носат како целосна лицето маска, половина ски лицето маска, вратот gaiter и повеќе како ви се допаѓа, може да ви обезбеди добра заштита за вашето лице, врат и уво од сонце и ветер.Широко се применува : овие ув заштита од сонце полно лице опфаќа може да се примени за пешачење, велосипедизам, кампување, скијање, трчање и други активности на отворено или спорт, не грижете се за effecting вашата визија, исто така лесно да се чисти и брзи за да се исуши, може да се задржи песок, прашина и повеќе dirties од добивање во вашата уста, ќе донесе вашиот убаво облечен искуство.Една големина одговара на повеќето : универзалната големина е погоден за повеќето жени и мажи, една големина одговара на повеќето, флексибилен и може да се носи одделно или во повеќето видови на шлемови, можете да го носат во методите што ви се допаѓа, лесно да се стави на и полетување. 8 Парчиња balaclava лицето маска ув заштита од сонце полно лице опфаќа унисекс windproof ски лице облека за пешачење возење велосипед отворено спортски Карактеристики : Лесен и пренослив : Нашата balaclava лице опфаќа се лесни и лесно да ги носите, нема да додадете многу товар на вашата глава и нема да преземе многу простор во вашата торба, можете да го користите секогаш кога или каде и како сакате, лесно да се чисти и суви, може да се примени за долго време. 8 Стилови : Има 8 различни бои за вашиот носи, вклучувајќи ги и 5 парчиња од цврсти бои и 3 парчиња маскирни бои во различни стилови, можете да изберете различни бои за да одговара со различни чевли или облека, погоден за велосипедизам, пешачење, кампување, скијање и повеќе други спортови, ќе се обезбеди на лицето, вратот и ушите добра заштита од ветер, сонце, прав и песок.Спецификации : Количина : 8 парчиња во Боја : како на слики прикажани Материјал : полиестер платно Големина : една големина одговара на повеќето Пакетот вклучува : 8 x Balaclava целосна лицето маска answer : ___________________________ Note : Забелешка : маскирна стил е релативно мал во споредба со солидна боја стил, но тоа е многу еластична и може да се прилагоди за да одговара на вашите позиција На боја може да постои мала разлика се должи на екранот за поставување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа