.

.

KLIM Непријателските Balaclava Црна

KLIM Непријателските Balaclava Црна

DEN 1912.80
Достапност
Залиха

COOLMAX ДИШЕ ВЛАГА-WICKING ТКАЕНИНА НА ВРВОТ/СТРАНА НА ГЛАВАТА.HINGING ФУНКЦИОНАЛНОСТ/НАД НОСОТ/ПОД НОСОТ/НАД УСТАТА/ПОД УСТАТА/ПОКРИВАЊЕ НА БРАДАТА/ВЛЕЧАТ СИТЕ НА ПАТОТ НАДОЛУ И КОРИСТЕТЕ ГО ЗА ВРАТОТ И ПОТОПЛО.WINDSTOPPER ТКАЕНИНА COOLMAX ДИШЕ ВЛАГА-WICKING ТКАЕНИНА НА ВРВОТ/СТРАНА НА ГЛАВАТА ЕРГОНОМСКИ PATTERNING OVER-THE-ЈАКА ДИЗАЈН СПРЕЧУВА ДОЖД/СНЕГ ОД ВНЕСУВАЊЕ ЈАКНА CINCH КАБЕЛОТ НА ДНОТО ЗАШТИТАТА ОД ВРЕМЕНСКИТЕ HINGING ФУНКЦИОНАЛНОСТ/НАД НОСОТ/ПОД НОСОТ/НАД УСТАТА/ПОД УСТАТА/ПОКРИВАЊЕ НА БРАДАТА/ВЛЕЧАТ СИТЕ НА ПАТОТ НАДОЛУ И КОРИСТЕТЕ ГО ЗА ВРАТОТ ПОТОПЛИТЕ МРЕЖА УСТАТА ПОРТА ЗА ОЛЕСНУВА ДИШЕЊЕТО СЕ НАМАЛУВА ВЛАГАТА ИЗРАСТОЦИ РАМЕН ЗАКЛУЧУВАЊЕ КРОИ ЗА УДОБНОСТ ВИСОКО ДИШЕ ВЛАГА-WICKING СУШИ МНОГУ БРЗО.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа