.

.

Balaclava Ски Маска,Топло и Windproof Руно Зимски Спортови Капа,за Мажи Жени

Balaclava Ски Маска,Топло и Windproof Руно Зимски Спортови Капа,за Мажи Жени

DEN 335.76
Достапност
Залиха

Руно.ПРАВЕЦ на ОТПОРНИ И ВОДООТПОРЕН; Висок квалитет на ветер отпорна ски маска може да издржи лошите временски услови и да се заштити вашето лице и врат за време на студената зима.Совршен лицето и вратот потоплите за скијање, сноубординг, мраз риболов, лов, планинарење, пешачење, велосипедизам,кампување во зиморничав времето, расчистување на снегот или работат на отворено во ладна клима.КРАЈНАТА УДОБНОСТ И ТОПЛИНА : Топла и Windproof Топлинска Руно ти ги extremly мека и пријатна Дали си работат надвор или дружење, ќе љубов на топлина и удобност на нашите Superfine руно поставата balaclava.ИМАЈТЕ ПРИЈАТНА повторно да работат надвор или дружење, ќе љубов на топлина и удобност на нашите Superfine руно поставата balaclava.Тоа ви дава крајната заштита од елементи како што студ, ветар, прав и сонца УВ зраци.Луѓето ги користат нашите balaclavas за скијање, сноубординг, јава, ATVing, лов, изградба, магацин работа и за расчистување на снегот.Својот разновиден дека може да се носи на сопствена или со шлем.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа