.

.

Balaclava, Windproof Маска Прилагодливи Лице Главата Потоплите за Скијање, возење Велосипед, Мотоцикл Отворено Спортски Мотоцикл (Црна)

Balaclava, Windproof Маска Прилагодливи Лице Главата Потоплите за Скијање, возење Велосипед, Мотоцикл Отворено

DEN 359.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Машина За Миење.Посебно дизајниран за студени места, зимски олимписки активности и спортови.Внатрешниот слој е направен од микрофибер топлинска руно, тактички отворено спорт материјал кој е топло, windproof, и сушење брзо и исклучително лесен.Надворешниот слој е направен од полиестер влакна кој е издржлив, еластична, ултра-лесен и навремено отпорни.Balaclava ви нудиме целосна лицето и вратот заштита за зимски и летни активности на отворено - скијање, сноубординг, snowmobiling, велосипедизам, мотоциклизам, пешачење, и планинарење.Обичај фитинг за да се постигне супериорна удобност и ефикасна windproof ефект.Нема да има силно чувство околу вашиот носот и челото.Соодветен простор е предвидено и во исто време лицето маска може да се спречи бран од добивање.Една големина одговара на повеќето : може да се носи на сопствена или под каков и да е вид на шлем.Ткаенина е хипоалерген и не-иритирачки за кожата.четири игла шест конец за шиење шевовите.Машина перат и многу брзо се суши.Доживотна гаранција за парите назад : купувањето е ризик - ако сте незадоволни од било која причина, ние ќе обезбедиме 101% наплата без прашања праша.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа