.

.

3 Парчиња Лето Balaclava Заштита од Сонце Лицето Маска Дише Долг Врат Маска за Мажи Употреба

3 Парчиња Лето Balaclava Заштита од Сонце Лицето Маска Дише Долг Врат Маска за Мажи Употреба

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Пакет количина : 3 парчиња лето се соочуваат со маски се спакувани заедно, можете често да се мијат и промена на нив, или да ги споделите со вашите пријатели и семејство.Различни бои селекции : ние ви обезбеди со разни бои, што е доволно за вас да одговара со различна боја на облека, додека заштити вашето лице во топли денови.Лето материјали : кога летото доаѓа, маската ќе биде корисна алатка за вас, можете да го носат одат скијање, сноубординг, лов, стрелаштво, трчање, тактички обука, качување, пешачење, кампување, и повеќе активности на отворено во топли временски услови.Квалитет на материјалот : изработени од полиестер, мека и удобна, лесна и нема да предизвика алергија на кожата, трајни доволно и може да се задржи подолго време.Унисекс големина : лицето маска е дизајниран за да се приспособат на повеќето мажи и жени, може да се заштити од сонцето, без прави да се чувствуваат непријатно; Забелешка : ве молиме да ги погледнете сликите внимателно пред да го купат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа