.

.

3 Парчиња Лето Balaclava Заштита од Сонце Лицето Маска Дише Долг Врат Маска за Мажи Употреба

3 Парчиња Лето Balaclava Заштита од Сонце Лицето Маска Дише Долг Врат Маска за Мажи Употреба

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Пакет количина : 3 парчиња лето се соочуваат со маски се спакувани заедно, можете често да се мијат и промена на нив, или да ги споделите со вашите пријатели и семејство.Различни бои селекции : ние ви обезбеди со разни бои, што е доволно за вас да одговара со различна боја на облека, додека заштити вашето лице во топли денови.Лето материјали : кога летото доаѓа, маската ќе биде корисна алатка за вас, можете да го носат одат скијање, сноубординг, лов, стрелаштво, трчање, тактички обука, качување, пешачење, кампување, и повеќе активности на отворено во топли временски услови.Квалитет на материјалот : изработени од полиестер, мека и удобна, лесна и нема да предизвика алергија на кожата, трајни доволно и може да се задржи подолго време.Унисекс големина : лицето маска е дизајниран за да се приспособат на повеќето мажи и жени, може да се заштити од сонцето, без прави да се чувствуваат непријатно; Забелешка : ве молиме да ги погледнете сликите внимателно пред да го купат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа