.

.

Отворено Истражување Ninjaclava

Отворено Истражување Ninjaclava

DEN 768.00
Достапност
Залиха

54% Најлон, 41% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Влага wicking, дише.Худ шарки назад да се пропустливи на топлината.Станот цвест изградба, силикони отпечатоци околу очи отварање да се задржи очила во место.Овој уникатен balaclava дава длабочина на функцијата на ладно алпска дена.Преклопувањето дизајн опфаќа вашиот носот, а лицето и може да се лупено отворете лесно кога топлина гради.Кога ќе главата во backcountry, вие копнеете по off-piste осаменост, голема планина peacefulness, и шанса да бркаат партнери на steepest недопрени падини.И бидејќи ќе треба да работат напорно само за да се таму, ти си дозволи да биде особено за стил во која ќе ги делите.Па повелете и издлаби вашиот сопствен авантура.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа