.

.

Zia Симбол Green Ново Мексико Знаме Маска Мода За Возрасни Жени, Мажи, Тинејџери Прилагодливи Маски Перат Обновливи

Zia Симбол Green Ново Мексико Знаме Маска Мода За Возрасни Жени, Мажи, Тинејџери Прилагодливи Маски Перат Обновливи

DEN 287.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.прилагодливи затворање.Рака Мие Само. ★големина : Една Големина 7.9 Инчен X 5.9 Инчи.100% Полиестер. ★productt : 1 Парче Со 2 Филтер.Филтер Се Replacable И Се Вклопува Безбедно На Внатрешни Работи. ★широк Спектар На Примена : Мода Маска Со 2 Филтри.Спречување На Прашина, Чад, Прав И Полен Во Воздухот, Погоден За Повеќето Прилики.Маска Може Да Се Мијат Кога Станува Валкано.Повеќето Од Прав, Полен И Нечистотијата Може Да Се Печете Со Ладна Вода, И Маска Може Да Се Користи Постојано. ★мода Креативен Дизајн, Индивидуални Модел, Покажуваат Вашиот Стил!Толку Слатки И Смешни Стил Што Го Заслужуваат Тоа.Мие, Еднократно, Долгорочно Перење Нема Да Се Деформира.Чувајте Го Мистериозен. ★перење Инструкции : Рака Измијте Се Препорачува, Не Користете Кајгана.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Совршен Подарок : Ова Zia Симбол Нане Зелен Мермер Ново Мексико Државното Знаме Маска Е Совршен Подарок За Семејството И Пријателите.Го Штити Вашето Здравје И Е Полна Со Индивидуалност И Модата.Дизајн Опис : Ние Се Фокусираат На Проектирање На Уникатен И Модерен Маски Со Различни Стилови.Повеќе Бои И Уникатни Дизајни Им Овозможи На Луѓето Да Покаже Различни Личности Добро, Лесно Да Се Носат, И Да Се Обезбеди Долгорочна Заштита И Долготрајна Удобност За Маски.Може Да Се Чистат И Се Користи.Свитлива, Може Да Се Стави Во Џебот И Потоа Се Носат Со Вас, Кој Е Многу Удобен За Вашата Меморија.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа