.

.

Доналд Трамп 2024 Спаси Америка Повторно За Претседателските,Изборите Се Направи Голема Маска.

Доналд Трамп 2024 Спаси Америка Повторно За Претседателските,Изборите Се Направи Голема Маска.

DEN 366.72
Достапност
Залиха

100% Полиестер.Уво Јамка затворање. 【Една Големина】- 3.94 * 3.94 * 0.39 Инчи. 【Материјал Опис】- Лице Устата Маска Е Направена Од 100% Полиестер Влакна, Изработени Од Високо-Квалитет На Ткаенина, Тоа Е Многу Удобно И Лесно Да Се Носат. 【Производ Сопственост】- (1) За Обновливи Перат Анти Идеален За Унисекс Девојки И Момчиња,Жени,Мажи. (2) Дише -Носот Мост Дизајн За Удобно Се Вклопуваат И Мека Полиестер За Breathability. (3)Разноврсна - Идеален За Заштита Од Прашина,Чад.Или Се Заштити Вашето Лице Во Зиморничав Правец. 【Преносни】- Може Да Се Чистат, Употребуваат, Мала Тежина, Лесно Да Се Носат, Трајни И Практични, Погоден За Секојдневна Употреба. 【Погоден За Места】- Велосипедизам, Пешачење, Отворено, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневна Употреба.Процесните Устата-Muffle Рака Може Да Се Прилагоди Во Секое Време, Кое Одговара На Лицето Во Форма На Повеќето Луѓе, И Може Да Се Носи Од Страна На Мажите И Жените.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа