.

.

Yanghl Парови се Соочуваат со Маски Само во Брак Wify и Hubby Декоративни Лицето Маска Свадба Ангажман Подарок 2 Компјутери

Yanghl Парови се Соочуваат со Маски Само во Брак Wify и Hubby Декоративни Лицето Маска Свадба Ангажман Подарок

DEN 335.76
Достапност
Залиха

Големина : 20x15cm(7.9x5.9in), Совршен За Мажите И Жените.Пакување Од 2, Еден За Него/Неа, И Еден За Вас!.Материјал : 100% Полиестер Влакна, Со 4pcs Заменливи 5 Слоеви На активниот јаглен Филтер.Карактеристики : Мие, Еднократно, Удобно, Мода, Анти-Прашина.М-Во Облик На Нос Клип За Удобно Се Вклопуваат, Овозможува Лесно Breathability.Најдобар Подарок : Г-дин Г-ѓа Неколку Лице s Може да Биде Најдобар Избор За Свадба, Ангажман, Годишнина, Датум, Банкети, Празници, Неколку Лица, Божик, Нова Година Е Ден, Денот на Вљубените, И Роденденски Подароци.Примена : Ова Лице Е Погоден За Невестата, Младоженецот, Fianc¦e, Fianc¦, Дечко, Девојка, Двојка, Сопруга, Сопруг, Родителите На Младоженецот И Невестата Да Одат Надвор, Велосипедизам, Шопинг И Така Натаму.Им даде на него/неа посебен свадбен подарок.Додадете малку забава на вашиот меден месец патување.Пакување Од 2, Еден За Него/Неа, И Еден За Вас.Најдобар придружник за велосипедизам, пешачење, outdoor спортови.Тоа може да се задржи топло и windproof.во зима и сончање во текот на летото.Ова е најдобриот подарок за вас и вашиот партнер и пријатели.Потсетување : .Ова е обновливи лицето маска.За вашето здравје.ве молиме чисти или дезинфицира редовно по тоа носи за период од време.Дајте му на вашиот невестата/младоженецот посебна свадба!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа