.

.

Balaclava Лицето Маска за Ладно време - Windproof Ски Маска - Термички тешка категорија Главата Хауба за Мажи и Жени

Balaclava Лицето Маска за Ладно време - Windproof Ски Маска - Термички тешка категорија Главата Хауба за Мажи и

DEN 263.76
Достапност
Залиха

Тоа исто така ги штити лицето од други елементи како алергии, бактерии, и изгореници.Тоа може да зафаќа длабоки, надолу текот на целиот вратот и некои на рамената.★Мека Дебели Руно: Дали сте во потрага за да го задржи вашето лице и топло, додека истражување на отворено?Оваа balaclava лицето маска е добар избор за вас.Balaclava сега е генерално се користи само за да се опише секој вид на вратот warmers или било крпа која може да се покријат твоето лице.Тоа може да се прилагоди според големината на вашата глава.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа