.

.

3pcs Божиќ Лицето Маска,Нова Година 2022 Божиќ Лицето Маска Унисекс Шамија Мода Перат Обновливи Божиќ Balaclava

3pcs Божиќ Лицето Маска,Нова Година 2022 Божиќ Лицето Маска Унисекс Шамија Мода Перат Обновливи Божиќ Balaclava

DEN 407.76
Достапност
Залиха

Тока затворање.Дизајн Опис : Целосна Ширина Печатење, Една Страна Печатење. 100% Полиестер.Еластичноста На Тока Може Да Се Прилагоди.Можете Слободно Да Ја Промените Нејзината Должина Според Вашиот Лицето Контура.Опремен Со Два Активиран Јаглерод Филтри Со Заменливи 5-Слој За Заштита, М-Во Облик На Нос Клип.Прецизност Жици Креативни, Чист И Уреден Работ Жици, Не Е Лесно Да Се Откажат, А Не Нагло, Не Влијаат Врз Нивниот Изглед, Да Ги Задржи Таа Убава.Моден Колокација, Потребни За Патување, Со Нежен И Модерен Изглед, Можат Подобро Да Се Измени Лицето, Направи На Лицето Помали, Погоден За Мажи Или Жени.Погоден За Велосипедизам, Кампување, Работи, Патувања, Качување И Секојдневна Употреба.Ја Заштитува Вашата Уста И Лице Од Прашина, Ладно, Прав, Полен, Алергии, Дожд И Магла, Издувни Емисии, Пасивното Пушење,Итн.Моден Дизајн ,Божиќ Маска,Среќен Божиќ,Снешко Лицето Маска,За Нова Година Се Соочуваат Со Mask Comfortable И Дише Е Темел На Нашата Маска Дизајн.Додека Заштита На Здрави Breathing Christmas Печатен Дизајн,Тоа Ви Дава Истиот Комфор Како И Обично.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа