.

.

Топло Руно Balaclava Ски Велосипед Целосна Лицето Маска, Вратот Потоплите Зимски Спортови Капа

Топло Руно Balaclava Ски Велосипед Целосна Лицето Маска, Вратот Потоплите Зимски Спортови Капа

DEN 287.52
Достапност
Залиха

Ве молиме имајте предвид-Purjoy производи се продаваат од страна на продавачот [Purjoy].Пазете се од други ниска цена на продавачот на нашата страница за лажно испорака или полоши производи.Новите надградби : 1 - Зголемување на обемот на главата големина,Можат да се прилагодат на мажите и жените;2-прилагодување јаже може да се контролира со цел да се спречи правец на разнесени,еластична гребенот.Drawstring затворање.Материјал : 100% Полиестер руно(Мека,Топла и Удобна Материјали).Цел : Велосипедизам,Лов,Кампување,Скијање,Трчање,Мотоцикл итн.Ве заштити од Outdoor Спортови во Ладно време.Целосна Лицето и Вратот Покриеност Дизајн.Мека,Топла и Удобна Материјали.Drawstring дизајн го прави лицето капа вклопуваат подобро, избегнување на ладно правец на инвазијата, а имајќи потоплите.Висока густина руно ткаенина,Мека,Топла и Удобна Материјали.За да се заштити вашето лице,ушите и вратот,оваа црна вратот и лицето маска е идеален за мотоцикл,велосипедисти,скијање,риболов,пешачењето и за зимска употреба!.Може да се користи како вратот gaiter, вратот потоплите, шлем лагер, шапка, snood, шамија,маска, поларните аспиратор со скијачки очила во ладна зима, есен и пролет сезона.Велосипедизам,Лов,Кампување,Скијање,Трчање,Мотоцикл итн.Кога ќе треба лицето и заштита од грандиозна правец и екстремен студ,Отворено спортска опрема е од суштинско значење.Нејзиниот совршен подарок за вашата мајка,татко,сестра или брат оваа доаѓаат празници!.Ние нудиме живот време замена за неисправни предмети.Ако нешто тргне наопаку,и се во право, таму со замена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа