.

.

Пар (2) Персоналните Г-Дин & Г-Ѓа Багаж Ознаки

Пар (2) Персоналните Г-Дин & Г-Ѓа Багаж Ознаки

DEN 551.76
Достапност
Залиха

100% Вегетаријанска Кожа.Произведено во САД и Увезени.Го персонализирате на оваа точка : Кликнете прилагодите сега кога додавате на вашата количка за да го персонализирате на дното линии со вашето име и со датум.Вклучува две (2) ласерски гравирани багаж ознаки, еден Г-дин и една Г-ѓа Гравирање ќе не кора или бришење исклучување во текот time.By стандардно, Г-дин ќе биде во можност за да го видите вашиот текст.Обезбеди свадба датум (опционално).Проверете сите правописот е точно.Персоналните Г-дин ќе уживате во годините што доаѓаат.На Г-дин и Г-ѓа класичен дизајн е запознае со новите планови на парови презиме и свадба датум (опционално).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа