.

.

Пар (2) Персоналните Г-Дин & Г-Ѓа Багаж Ознаки

Пар (2) Персоналните Г-Дин & Г-Ѓа Багаж Ознаки

DEN 551.76
Достапност
Залиха

100% Вегетаријанска Кожа.Произведено во САД и Увезени.Го персонализирате на оваа точка : Кликнете прилагодите сега кога додавате на вашата количка за да го персонализирате на дното линии со вашето име и со датум.Вклучува две (2) ласерски гравирани багаж ознаки, еден Г-дин и една Г-ѓа Гравирање ќе не кора или бришење исклучување во текот time.By стандардно, Г-дин Црна багаж ознака engraves сребро.Отстранлив идентификација картичка со лесно прилагодливи ролери тока.Еден (1) темно кафеава боја Г-запис, и 1 (еден) светло кафеава Г-ѓа ознака.Еден (1) црна Г-запис, и 1 (еден) сива, Г-ѓа ознака.Обезбеди презиме до 12 знаци.Ќе бидете во можност да ја прегледате вашиот текст.Обезбеди свадба датум (опционално).Проверете сите правописот е точно.Персоналните Г-дин ќе уживате во годините што доаѓаат.На Г-дин и Г-ѓа класичен дизајн е запознае со новите планови на парови презиме и свадба датум (опционално).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа