.

.

Женска Спа Заврши Чиста Боја Капак Нагоре Кула Плажа Пливање Бања, Туш, Бања и Фитнес Крпа со Прилепува Розова

Женска Спа Заврши Чиста Боја Капак Нагоре Кула Плажа Пливање Бања, Туш, Бања и Фитнес Крпа со Прилепува Розова

DEN 297.60
Достапност
Залиха

Модел Висина 176cm-Alicare обезбедува висок квалитет на сите наши клиенти сакаат со меки влошки и ткаенини.Специјален Дизајн : Должина : 30.7 Инчен; Половината големина : До 35 инчен; дизајниран како Лесни ткаат спа заврши за секојдневна употреба.Мирис-бесплатно, останува свежо, фитили далеку влага и е противалергиски;без Мирис за да се задржи вашата бања мирис на свежа и чиста.Турка надвор од влага исклучување на вашата кожа за брз сува; Чувствуваат Релаксира додека го заврши себе си во најдобрите spa заврши по вашиот туш,када, или секоја активност со вода кои се вклучени.Еластична градите бенд со прилагодливи затворање на врвот, обезбедува безбедна затворање.Неверојатни за салата посетителите поради прилагодливи затворање за лесно движење низ соблекувални, вани, бањи и вашиот дом.Боја : Розова.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа