.

.

Подобро Трендови Лукс Колекција е Ултра Мека Кадифен и Абсорбента Tufted Бања Мат Килим Памук во Различни Бои, 17 x 24 (Пакување од 2), Сива

Подобро Трендови Лукс Колекција е Ултра Мека Кадифен и Абсорбента Tufted Бања Мат Килим Памук во Различни

DEN 423.12
Достапност
Залиха

100% Памук. 100% Памук Tufted Реверзибилна Бања Килим.Преданија за квалитет во Цврста Трката Шема.Нејзината мека, кадифен, двојно еднострани и екстра дебели сите памук бања килим и супер абсорбента, Лукс Колекција е достапен во голем број на бои, форми и големини.Лукс Колекција од Бања килим е достапен во 6 бои.Лукс Колекција е лесно да се издржување, неговата Машина Перат, ја Собори Сува.Дадете вашата бања современа ажурирање со кадифен реверзибилна бања килими.Солидна бања килим е неверојатно мека на допир и се чувствува удобно под нозете.Лесно да се координираат со било каков вид на бања décor.Овој прекрасен Лукс Колекција е направена од 100% Памук Tufted Реверзибилна Бања Мат Килим во Цврста Трката Шема.Тоа е мека, кадифен, дебели, двојно еднострани и супер абсорбента.Оваа колекција на бања килим доаѓа во 6 бои и 5 големини за да одговара на било какви бања.достапни големини се 17" x 24" правоаголни, 21" x 34" правоаголни, 24" x 40" правоаголни, 20" x 60" правоаголни тркач & 30" круг.На Лукс Колекција е лесно да се одржува и е машина перат.Ве молиме имајте во предвид дека само 17" x 24" се продава како збир од 2 парчиња, остатокот од големини се продаваат како едно парче.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа