.

.

JTRJ 3pcs Желка Бања Играчки Капење Играчка Симпатична Пливање Желка Бања Играчки за Години & Деца Здрав Бања

JTRJ 3pcs Желка Бања Играчки Капење Играчка Симпатична Пливање Желка Бања Играчки за Години & Деца Здрав Бања

DEN 1464.00
Достапност
Залиха

1. Симпатична б ath т oys s ets(3 Парчиња) : Оваа ставка е вода игра сетови, тоа вклучува 3 симпатична желка играчки (зелена, сина, розова).Ајде, вашето дете 's желка тим е подготвен да оди!. 2. Јас може да плива! : бања желка играчка доаѓаат со wind-up и се врти опрема која може да пливање со вас дете .Пак пеколен на желка насока на стрелките на часовникот, а потоа го стави во вода, тие ќе плива брзо.О, дете , ајде да видиме кој плива побрзо?. 3. Материјал & Safe : кадата желка играчки е направен од не-токсични ABS пластика.работ се мазни доволно за бебиња да се допре, да играат и прегратка.Исто така, не-батеријата, Својот 100% безбеден за вашите бебиња!. 4. Нека дете e njoy б ath : Само среќни без плачење!желка тим може да биде добар начин за да ги пренасочите вашите дете 's внимание и да им овозможи да уживате во вода.Дали капење и пливање, нека вашето дете сензација со желка тим. 5. Најдобри g ifts за детето : Оваа вода се игра поставува е многу забавно празник/Божиќ/Роденденски подароци за девојки или момчиња на возраст 1+.Испраќање на вашето дете симпатична пливање желка тим.Опис : детски е подготвена да се искапат и плаче?Само добие оваа симпатична пливање желка бања играчка и нека вашиот мал ангел љубовта бања од сега па натаму.Дозволете им на децата да сензација со желка тим, без разлика дали тоа е када, базен, плажа, дома, итн.Карактеристики : Материјал : Еко-ABS пластика Големина на : 3.2 * 3.6 * 2.2 инчен Препорачана возраст : 12 месеци и до Пакување : OPP bag Package се Вклучени : 3*Желка Бања Toy Notes : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа