.

.

Кит Бања Играчка, Спреј со Вода Вани Играчки Преносни за Деца(Електрични делфин за суспензија на фудбалот-бела)

Кит Бања Играчка, Спреј со Вода Вани Играчки Преносни за Деца(Електрични делфин за суспензија на фудбалот-бела)

DEN 1747.20
Достапност
Залиха

Издржлива Пластика : прекин фудбалот е изработен од пластика, забава и издржливи, погоден за деца.Едноставна Игра : Оваа е варијабилна фудбалот кој може да се отвори со едно копче, и топката може да биде ставен во воздухот штекер.Симпатична Облик : Може да се користи како вентилатор или топката играчка лебди фудбал, со една симпатична и интересна форма.USB Полнење : лебдечки фудбал може да се полни преку USB, кој е мал и лесен, лесно да се сфати, и забава лебди играчка топка за години.Суспензија Подарок : Суспензија фудбал е мазна и брус бесплатно, без лист ротација, и е одличен подарок за деца, момчиња и девојки.Функција : 1. Симпатична Облик : Може да се користи како вентилатор или топката играчка лебди фудбал, со една симпатична и интересна форма.2. Издржлива Пластика : прекин фудбалот е изработен од пластика, забава и издржливи, погоден за деца.3. USB Полнење : лебдечки фудбал може да се полни преку USB, кој е мал и лесен, лесно да се сфати, и забава лебди играчка топка за години.4. Суспензија Подарок : Суспензија фудбал е мазна и брус бесплатно, без лист ротација, и е одличен подарок за деца, момчиња и девојки.5. Едноставна Игра : Оваа е варијабилна фудбалот кој може да се отвори со едно копче, и топката може да биде ставен во воздухот штекер.Спецификација : Предмет Тип : Кит Бања Toy Material : ABS Plastic Battery Капацитет : 300 m ABattery Тип : Литиум Батерија (Превезува со Изграден во Батеријата)Полнење Метод : USB Charging Charging Време : Повеќе од 120 Minutes Suitable Возраст : 3 Години + Пакет Листа : 1 x Електричен Вентилатор Toy2 x Пена Ball1 x Податоци Cable Note : Не може да се користи кога полнење, може да се полни по исклучување на напојувањето.

Параметрите на стоката

Item Type:
Whale Bath Toy
Material:
ABS Plastic
Battery Capacity:
300 mA
Battery Type:
Lithium Battery (Shipped with Built in Battery)
Charging Method:
USB Charging
Charging Time:
More than 120 Minutes
Suitable Age:
3 Years Old +
Package List:
1 x Electric Fan Toy :
2 x Foam Ball :
1 x Data Cable :
Cannot be used when charging, can be charged after turning off the power. :

Подобро ви се допаѓа