.

.

Cabilock 2 парчиња Тапа Extender Бања Играчки Животинско Spout Потоне се Справи со Extender за Деца Години Бебе Безбедно Забава Рачно Перење (Сина)

Cabilock 2 парчиња Тапа Extender Бања Играчки Животинско Spout Потоне се Справи со Extender за Деца Години Бебе

DEN 1903.20
Достапност
Залиха

Лесен за користење : само рака да ги допрете, тогаш ви помага да ги води вода поблиску до децата.Помага да се формираат навика на миење на рацете, вашите деца ќе љубов оваа симпатична перење помошник.Мала тежина дизајн : преносни за практично користење.Прецизен дизајн и цртан филм изглед : направи децата да падне во љубов со миење на рацете.Високо квалитетен материјал : трајни производи за долго време се користи.Description This е една симпатична тапа полнила.Користете го овој waterslide славина за да им помогнете на вашите деца да лесно се мијат своите раце.Хуманизација дизајн, едноставна структура, лесно да се инсталира.Ова го прави миење на раце дури и повеќе забава.Само рака да ги допрете, тогаш ви помага да ги води вода поблиску до децата.Карактеристики - Боја : Сина.- Материјал : ПП, TPE.- Големина : 9.9 x 8.8 x 6 см/3.89 x 3.46 x 2.36 инч.- Високо квалитетен материјал : трајни производи за долго време се користи.- Мала тежина дизајн : преносни за практично користење.- Прецизен дизајн и цртан филм изглед : направи децата да падне во љубов со миење раце.- Лесен за користење : само рака да ги допрете, тогаш ви помага да ги води вода поблиску до децата.- Помага да се формираат навика на миење на рацете, вашите деца ќе љубов оваа симпатична перење помошник.Пакет Including2 x Тапа Полнила.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа