.

.

Cabilock Прилагодливи Бања Шапка Миење на Косата Шапка Бебе Стакло Капа Око, Уво Заштита за Деца Туш Шампон Додатоци (Жолт)

Cabilock Прилагодливи Бања Шапка Миење на Косата Шапка Бебе Стакло Капа Око, Уво Заштита за Деца Туш Шампон Додатоци

DEN 976.80
Достапност
Залиха

-Боја : Жолта.Детето може дури и да ја задржите на игра додека ги направите за перење работа.Направени со користење на премиум материјал, произведен со изработка, овој објект ќе биде издржлив за користење на долго време.Со своите големи гребенот, на лицето на вашето дете може да се чуваат во сува состојба.Овој производ нема да ви пречи со здравствени проблеми.Ние се грижат за добробит на децата, така што не се штетни супстанции се користат во изработка на тоа.Description This стакло е наменет за користење кога ќе треба да се мијат твоето бебе коса.Со своите големи гребенот, на лицето на вашето дете може да се чуваат во сува состојба.Детето може дури и да ја задржите на игра додека ги направите за перење работа.Направени со користење на премиум материјал, произведен со изработка, овој објект ќе биде издржлив за користење на долго време.Ние се грижат за добробит на децата, така што не се штетни супстанции се користат во изработка на тоа.Овој производ нема да ви пречи со здравствени проблеми.Карактеристики-Боја : Жолта.-Материјал : ЕВА.-Големина : 23.6x16.5x10cm/ 9.25x6.49x3.93inches.Пакет Including1 x коса-перење стакло.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа