.

.

YARDWE 2 Парчиња Пластични Вода Ladle со Spout Перење Лажици Вода Лажица Лажичка Бања Ladle Мечка Шампон Ladle Првенство за Кујна, Бања Градина Транспарентен

YARDWE 2 Парчиња Пластични Вода Ladle со Spout Перење Лажици Вода Лажица Лажичка Бања Ladle Мечка Шампон Ladle

DEN 436.56
Достапност
Залиха

ШАМПОН LADLE КУПОТ на животната Средина - пријателски и здрав материјал може да се допре храна, и може да бидат сигурни да го користите.ШАМПОН LADLE ЧАША вода лажичка со голем капацитет може да се сретнат разни потреби.ШАМПОН LADLE ПРВЕНСТВО Дизајниран со долга рачка, тие се ергономски и удобен.ШАМПОН LADLE КУПОТ Тие може да се користи за да се лажичка вода да се измијат зеленчук, овошје и така натаму.ШАМПОН LADLE ЧАША Интегрален калапи и задебелена се справи прави силен, издржлив и удобно да зафат.Опис Трајни пластични материјали, добра за миење коса, овошје и др.Пластовидно за лесно складирање и игра во када, лажичка вода да се измијат вашето бебе.корисно за кујна и купатило употреба.Погоден за лажичка до вода.Карактеристики - Боја : Транспарентна.- Материјал : МИЛЕНИЧЕ.- Големина : Околу 30. 00 X10. 50 X10. 00cm; 11. 79 X4. 13 X3. 93inch Пакет Вклучувајќи 1 x Вода Лажичка.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа