.

.

Lala шопинг 11 Пакет W Бебе Бесплатен Работ со Агол Стража, Мултифункционални Работ и Агол Guard Покриеност за Камин, Маса, Скалило, Кабинет (Бела)

Lala шопинг 11 Пакет W Бебе Бесплатен Работ со Агол Стража, Мултифункционални Работ и Агол Guard Покриеност за

DEN 455.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. [Висока Густина Пена Гума] : 0.3-инчи дебела со висока густина пена гума перници го апсорбира ударот и го заштити вашето дете од остри рабови и агли.Бебе бесплатен пена работ спречува треснувајќи или pinching деца' прсти. [Лесна Инсталација] : Пена бебе бесплатен користи трајни двострано лента која може да се користи на челик, дрво, стакло и керамика итн.Лесно да се инсталира, само мерка на посакуваната должина, сечено на правото големина и лепило пена во место без оштетување на мебел!. [Карактеристики] : Бебе пена работ protector користи безбедна и чиста суровина.Густина е поважно од дебелината кога станува збор за омекнување ефект.Нашата предност и агол користиме високо еластична NBR материјал, со висока густина премиум перници го апсорбира ударот и да ги заштитат вашата сакана од остри агли и рабови во насекаде. [Size] : Пена дете бесплатен има 20 стапки (6 метри) раб заштитници + 8 агол заштитници; Одговара на сите стандардна големина маси(тркалезна маса до 69" дијаметар, плоштад маса до 56" квадрат и правоаголник маса до 36" x 78").М-во Облик на безбедноста браници.Индустриска сила. [Повеќе Примена] : бебето на работ и агол стража постави има силна вискозност против малку раце кои сакаат да го симнат.И негови материјали е безбедно и чисто, што го прави погоден за бебе соба, кујна, камин, предучилишните, болница, ресторан, и сл.Боја : Бела.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа