.

.

Cabilock 2 парчиња Тапа Extender Слон Бања Играчки Слатки Spout Потоне се Справи со Extender за Деца Години Бебе Безбедно Забава Рачно Перење (Портокал)

Cabilock 2 парчиња Тапа Extender Слон Бања Играчки Слатки Spout Потоне се Справи со Extender за Деца Години Бебе

DEN 1281.60
Достапност
Залиха

Мала тежина дизајн : преносни за практично користење.Прецизен дизајн и цртан филм изглед : направи децата да падне во љубов со миење на рацете.Помага да се формираат навика на миење на рацете, вашите деца ќе љубов оваа симпатична перење помошник.Лесен за користење : само рака да ги допрете, тогаш ви помага да ги води вода поблиску до децата.Високо квалитетен материјал : трајни производи за долго време се користи.Боја : Портокал.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа