.

.

LanM Епоха Неонски LED Лента на Светлина со DC Моќност Адаптер 3.3 ft/1m 12V DC 120 SMD2835 Led диоди Водоотпорен Флексибилни Неонски Светлина Лента за затворен простор на Отворено О

LanM Епоха Неонски LED Лента на Светлина со DC Моќност Адаптер 3.3 ft/1m 12V DC 120 SMD2835 Led диоди Водоотпорен

DEN 335.76
Достапност
Залиха

【Ве молиме имајте на ум】 DC 12 V моќност ресурси (вклучена во пакетот) мора да биде pluged во моќта штекер.Ова е Не-dimmable неонски led светла, кој потенцира безбедност без трепка или блескави. 【Безбедно и Трајни】 Сите наши неонски led светла се сертифицирани од страна CE и строго се тестираат пред да започне.Направен од флексибилни ПВЦ на топлина-отпор и водоотпорен, неонски светлина лента се чувствува и мазни со долги-трајни добра се погледне. 【Лесно да се инсталира 】Клипови и бакарни жици се вклучени во пакет да ви помогне да се направи форма на неонски лента на светлина.Лента на светлина можат да бидат отсечени од страна на 0.98 инчи, што делумно може да се види заварени споеви преку semitransparent лента. 【Креативни DIY】Постојат 8 неонски бои на led светлата да се избере во нашата продавница.Неонски светлината е многу светла и флексибилни ,која е sutible за осветлување и декорација.Можете да ги користите led неонски flex да дизајн било шема или логото ви се допаѓа, и светлото за таванот, ТВ и кревет, итн. 【Купи со Доверба】 Ако имате било какви прашања за поставување, pls се чувствуваат слободни да не контактирате на e-mail.Lan M Епоха нуди 30 Дена Без Кавга за враќање на Пари и 1 Година Гаранција.Lan M Епоха Сина Неонски LED Лента Светлина Осветлуваат вашата прекрасна живот.Неонски LED Лента погоден за надворешно и внатрешно осветлување и декорација.Изберете премиум Светла за да се направи вашата декорација осветлување повеќе шарени !.Боја : Сина.Должина : 1m/3.3 ft.Напон : 8 W-10 W/m.LED Type : SMD 2835. Водоотпорен Оценка : IP65. Осветлување опсег : 120°.Оперативен Напон : DC 12 V.LED Количина по Метар : 120 парчиња.Тековната влечење : 0.8 по метар на 12 V.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа